Březen 2011

Matikář ani ekonom ze mě nebude, tak proč se to musím učit sakra!

31. března 2011 v 15:55 | Terýý |  My diary.
Myslím, že název článku je dost vystihující :-D


Dnešní den byl strašnej :/ počínaje včerejškem, když jsem zjistila, že propadám z fyziky :/ debilní, debilní, debilní fyziky.. Proč mě s ní do prdele tak drtěj?! Vždyť jsem na obchodce, tam je mi silně k hovnu! ://// no...takže od příštího týdne se nechávám snad každou hodinu zkoušet :D
Jinak dneska...dneska to bylo hrozný. Ráno se mi nechtělo z postele, ale strašně.. Jsem nasraná z tý fyziky a ještě ke všemu mě čekal test z hospodářskýho zeměpisu a angličtiny.. Na prd :/ měla jsem ale až od půl 9, tak jsem se teda vyhrabala z postele (i když nerada...) a jela jsem do školy.. Jela jsem s Lukym, takže aspoň v tomhle směru ten den začal skvěle :))) a první dvě hodiny - tělák.. Řekla jsem si, že nebudu cvičit, ale když jsem na konci dvouhodinovky zjistila, že jsem zatím cvičila jen jednou za tohle pololetí, tak jsem si řekla, že budu muset asi máknout a začít cvičit a né se tam chodit dospat :D po těláku jsme měli suplovanou španělštinu, takže jsem si dala sluchátka do uší, na plný pecky pustila Rytmuse a učila se zeměpis.. Další hodina (opět suplovaná) byla ekonomika...to jsme počítali příklad s profesorkou, co jsme měli na suplování, kterou mám hrozně ráda, protože jí máme na ZSV a to mě baví :D a konečně mě naučila počítat výdaje, náklady a zisky :D po 7mi měsících, úspěch :D a pak přišla první nejhorší hodina dne... Zeměpis. Naštěstí jsem dostala nejlepší otázky, takže už teď vím, že mám nejhůř trojku :)))) a pak druhá nejhorší hodina...angličtina :// no, tak...tady to snad bude taky nejhůř...za čtyři :D uvidíme ve středu :) po škole jsem jela domů opět s Lukym a potkala jsem ještě mojí kamarádku Anetku, takže jsem jela k ní, dali jsme si kafe, zdrbli její třídu a maturitu, jak je hrozně na hovno a že nechce maturovat :D a šla jsem domů, uvařila jsem si asi litr kafe, napsala jsem vám tenhle záživnej článek a jdu se učit debilní matematiku na zítřejší čtvrtletku.. zatím jsem ze dvou velkejch písemek z matiky, co jsem v prváku dostala z obou pětku, tak z týhle chci aspoň čtyřku :D a pak se musím naučit ještě EKO - management, ze kterýho zítra samozřejmě také píšeme :/ tak se mějte, užívejte si odpoledne, já se jdu opět zavrtat do knížek a učit...
Terýý

Už jen tři měsíce do prázdnin!

30. března 2011 v 17:46 | Terýý |  My diary.
Včera jsem se neozvala, protože jsem celý den prospala, tak se s vámi o včerejšek a dnešek jdu podělit až teď :-)Takže...včera jsem měla školu od půl 9, takže jsem si přispala aspoň až do 7 :D první hodinu jsme měli chemii, naprosto zbytečná hodina, kterou jsme s mojí spolusedící Klárkou strávili hraním hry na iPadu :D druhá hodina - španělština a písemka :/ totálně mi vypadly členové rodiny, takže nemám celý jedno cvičení, takže jsem pěkně nasraná a doufám, že to nebude za pět :D pak matika a příprava na páteční čtvrletku... vůbec nic nechápu, takže asi dostanu dalšího bůra, paráda :D pak fyzika a další test...ale na ten jsem byla skvěle připravená, protože jsem měla tahák :D ani jsem tam nestihla k tomu tématu opsat vše :D což mě sere, mohla sem mít aspoň dvojku :D a pak čeština a jelikož už jsem zkoušená byla minulej tejden, nemám se čeho bát :D a info, kde jsme psali test a za jedna, takže stěžovat si moc nemůžu :) po škole jsem jela hned za Lukym, šli jsme se projít se psem a k němu... tam jsme si dali hrooozně dobrej obídek, co mi uvařil a šli jsme se dívat na film a já do tří minut usla :D pak mě vzbudil, že musí jít na trénink, takže jsem se musela zvednout a jít a to se mi sakra nechtělo :D přijela jsem domů a jelikož byl včera první a poslední den v tomhle týdnu, kdy jsem se nemusela vůbec učit, tak jsem si zalehla do postele, že si na 20 minut lehnu a pak půjdu přidávat na blog.. No tak super, usnula jsem do 9ti :D tak jsem si dala lehkej salát k večeři, vykoupala a uspala brášku a šla jsem zas hezky spinkat :D dneska jsem vstávala až v 8, takže se mi vstávalo opravdu krásně, když mě probouzelo sluníčko :))) a jela jsem na veletrh fiktivních firem, kam jsme šli se školou :) udělala jsem povinné tři obchody a šla jsem zas pryč :D pak jsme jeli do Betlémský kaple, kde mě to opravdu hrooozně bavilo s naší asi stoletou průvodkyní, kterou jsem vůbec neslyšela, takže jsem si na počest Václava IV. a mistra Jana Husa v Betlémské kapli na 20 minut zdřímla :D a pak konečně konec! :D šli jsme se s mýma láskama fotit a nafotili jsme krááásný fotky :) to víte, s mojí zrcadlovkou se to fotí jedna báseň :) pak jsme si zašli na oběd a posedět do parku :) pak jsem si zajela na nehty a mám krááásný nový žlutý nehtíky :) no a pak na cígo za kamarádkou a domů.. Dala jsem si svačinku, koukla na Televizní noviny, byla tu a jdu se učit na zítřejší písemku z angličtiny a zeměpisu :/ tak se mějte a možná se tu večer ještě ukážu :)
Terýý


This was such a long day..

28. března 2011 v 21:44 | Terýý |  My diary.
To, co jsem dneska dělala a to ostatní jsem vám sem už psala, takže teď přijde jen malé dokončení :)


Snažila jsem se učit, fakt.. ale prostě, dneska mi to do hlavy nenalezlo, vůbec. Španělštinu neumím ani ň :/ a fyziku? O tý ani nemluvě...na tu mám ale aspoň tahák :D na špájinu ne, tam bych si ho v první lavici nelajsla, ale stejně.. Sere mě to, sedím nad tím jak blb a jediný, co si pamatuju je popis svatby, kterej jsem se učila na dnešek, kterej tam není :D uf, už můj mozek nepřijme víc informací, takže jdu spát :) zítra mám školu díky bohu jen do dvou, a k večeru tu určitě budu, ve středu jdeme na MVFF a pak do nějaký Kaple, takže asi zátah :D tak se mějte fanfárově a zítra :)
Terýý

Matka a dcera (Pilot) - 01x01

28. března 2011 v 21:39 | Terýý |  Gilmore Girls - episodes
Rory je přijata na Chilton, velmi prestižní a drahou přípravnou školu, a Lorelai má problémy se sháněním peněz na školné. Je nucena požádat o půjčku její bohaté rodiče, kteří jí rádi vyhoví - výměnou za ukončení jejich vzájemného odcizení a za společné páteční večeře. Na Starshollowské střední škole Rory potkává velmi milého hocha jménem Dean a začíná váhat o rozhodnutí odejít na Chilton. Lorelai zjistí, že je její rozpolcenost ohledně Chiltonu kvůli nějakému chlapci a pohádají se o její budoucnosti. Po první páteční večeři u prarodičů se Rory rozhodne jít na Chilton a udobří se s Lorelai.

Pánské vůně Chanel jsou kombinací elegance, šarmu a důvtipu!

28. března 2011 v 21:36 | Terýý |  Fashion.
Sortiment produktů francouzského módního domu Chanel, který v módě a kosmetice znamená jistotu a tradici, není samozřejmě určen pouze pro ženy. Okouzleni Chanel značkou mohou být i muži. I jim Chanel nabízí řadu okouzlujících a smyslných vůní. Jaké to tedy jsou?

1) Chanel Bleu de Chanel
První z vůní, kterou si z pánského sortimentu Chanel představíme, je "Bleu de Chanel". Tato vůně Bleu de Chanel patří mezi dřevité vůně, které mají silné aroma. Hlava parfému má však zčásti i ovocné složení. Skládá se totiž z tónů grapefruitu, citrusu, cist, zázvoru a z muškátového ořechu. Srdce Chanel Bleu de Chanel tvoří chilli, jasmín, máta a pačuli. Základ vůně je položen do tónů vetiveru, kadidla, cedru a santalového dřeva.

2) Chanel Allure Homme
Pánská vůně Chanel "Allure Homme", která následovala po verzi dámské, se na trhu objevila v roce 1998. Pánský Chanel Allure Homme patří sebejistým mužům, kteří věří hlavně v sami sebe. Je určena mužům, kteří se rádi baví, kteří mají rádi jistotu a zároveň i svobodu. Vůně je složena z tónů, které pospolu vytváří jedinečnou, neodolatelnou a smyslně mužskou vůni. Hlava vůně Chanel Allure Homme se skládá z tonkového semene, srdce leží v tónech altaského cedru a základ vůně tvoří vetiver a cistus Landaniferus.


3) Chanel Allure Homme Sport
Pokud jste sportovně založení, zcela jistě uvítáte i sportovnější verzi Allure Homme řady - Chanel "Allure Homme Sport". Vůně se hodí všem aktivním mužům, kteří žijí sportem a zároveň chtějí být zcela přitažliví. Vůně je svěží a energická, s ovocně-dřevitým podtextem. Hlava Chanel Allure Homme Sport je složena ze smyslných tónů mandarinky, bergamotu, koriandru, pomeranče, neroli a křišťálového akordu. Srdce vůně tvoří tonka, bílé pižmo a ambra a základem je cedr, vetiver a černý pepř.


4) Chanel Allure Homme Édition Blanche
Mrazivo-ledovou kombinací představuje další reprezentant z rodiny Allure Homme, a to Chanel "Allure Homme Édition Blanche". Tato vůně je limitovanou edicí. Na trhu je k dostání od roku 2008. I tato vůně je určena pro stylové, silné a sebevědomé muže, kteří se nikomu nebojí ukázat, co v nich je. Hlava Chanel Allure Homme Édition Blanche je složena z růžového pepře, sicilského citrónu, srdce voní po tónech bergamotu a základ této krásné vůně tvoří mošus, vetiver, santalové dřevo, ambra, vanilka a cedr.


5) Chanel Monsieur
Máte rádi aroma citrusových akordů a chcete mít vůni, která na vás opravdu dlouho vydrží? Spojte tyto dvě kombinace a vznikne vám z toho pánská vůně Chanel "Monsieur". Pánská vůně Monsieur byla navržena již v roce 1995 a kromě citrusových tónů ji tvoří také tóny dřevité. Hlavu rafinované vůně Chanel Monsieur tvoří bergamot a citrón, srdce neroli , kardamom a cypriš, základem je cedrové dřevo, vetiver a pižmo.6) Chanel Antaeus
Už název další pánské vůně z řady Chanel nám napoví, o jakou vůni se jedná. Chanel "Antaeus" je pojmenován podle Antanea, hrdiny z řecké mytologie, jež představuje symbol mužnosti a síly. Hodí se tak pro muže, kteří se umí rozhodovat a za svým rozhodnutím si pevně stojí. Tato dynamická vůně má hlavu v myrtě a levanduli, srdce položeno v tónech šalvěje a základ představují labdanum a pačuli.


7) Chanel Égoïste
Pokud máte rádi poutavé vůně, spojení sladkých a dřevitě-kořenitých tónů u vůně Chanel "Égoïste" vás určitě dostane. Hodí se sexy mužům, kteří chtějí nejen dobře vypadat, ale také přitažlivě a hezky vonět. Hlavu Chanel Égoïste představuje mandarinka, růžové dřevo a koriandr, srdce otevírá tóny růže, karafiátu a skořice, základem je santal, vanilka a ibišek pižmový. Sama za sebe mluví i skutečnost, že v roce 1992 se Chanel Égoïste stal nejlepší pánskou vůní roku.


8) Chanel Égoïste Platinum
Do rodiny linie Chanel Égoïste přibyl platinový příslušník, Chanel "Égoïste Platinum". Do sladké a dřevitě kořenité vůně je tentokrát přimíchán i lehký kovový nádech. Tóny vůně jsou precizně vybrány a vytváří tak neodolatelnou vůni, která je ostrá jako břitva. Hlavu této platinové vůně reprezentují tóny alpské levandule, rozmarýny z Provence a petitgrain z Paraguay. Srdce tvoří šalvěj z Kavkazu, pelargónie a íránské galbanum, základ voní po vetiver, atlaském cedru a labdanu z Estérelu.Rihanna představuje svoji první vůni „Reb`l Fleur“.

28. března 2011 v 21:22 | Terýý |  Fashion.
Další hvězdou, v tomto případě smyslnou zpěvačkou, která se zařadila mezi celebrity uvádějící na trh své vlastní vůně, je populární zpěvačka Rihanna. Svoji parfémovou novinku nazvala Rihanna "Reb`l Fleur".

Název svého úplně prvního parfému "Reb`l Fleur" odvodila Rihanna od přezdívky, kterou jí kdysi v dětství dala její babička - "Rebel flower" - aneb česky rebelská květina. Její nová vůně mimomjiné "vzdává hold" také v pořadí čtrnáctému tetování zpěvačky Rihanny.


Co se celého vzniku vůně Reb`l Fleur týče, byla zpěvačka velice nápomocná. Rihannu totiž hnala představa vytvořit něco, co by představovalo její barbadoské kořeny, zároveň však také ztvárňovalo její život v New Yorku a Los Angeles a mimo jiné taktéž vykreslovalo její osobnost a styl. Samozřejmě, že Rihanna, která je okolím brána jako módní ikona, použila módu k tomu, aby zrekapitulovala myšlenku o jejím novém parfému.

"Je jako podpatky v kombinaci s krátkým flirtujícím modýlkem šatů," řekla pro média o své nové vůni sexy zpěvačka. I flakónek vůně sám o sobě vypadá jako podpatek vysoké obuvi. Reb`l Fleur je odvážnou, sexy a skutečně nezapomenutelnou vůní. Kromě Rihanny se na výrobě této vůně podíleli také Caroline Sabas a Marypierre Julen z Guvuadan.

Složení vůně:
A jak první vůně Rihanny "Reb`l Fleur" vůbec voní? Hlava vůně je mixem červených plodů, švestky a broskve. Srdce je tvořeno kombinací tónů havajského ibišku, fialky a tuberózy a kokosové vody. Základem je pak spojení voňavé vanilky, pačuli, jantaru a pižma. Lidé na různých internetových blozích přiřazují voňavou novinku Rihanny k vůni Calvin Klein Euphoria a říkají, že pokud se vám líbí vůně cK Euphoria, pak se vám bude líbit i ovocně-květinově-pižmová vůně Reb`l Fleur od Rihanny.


Mezinárodně by měla být Reb`l Fleur od Rihanny uvedena během několika měsíců. Od vůně se očekává, že během 15 měsíců vydělá na prodeji okolo 25 miliónu dolarů. Fanoušci Rihanny a milovnící nových vůní a parfémů si její parfém Reb`l Fleur mohou pořídit už nyní na www1.macys.com. 50 ml této vůně zde stojí 49 dolarů (cca 890 Kč) a 100 ml 59 dolarů (cca 1 060 Kč).

Módní značka Armani se Megan Fox jen tak nevzdá. Právě vystupuje v reklamě na Armani Code jako svůdná černovláska!

28. března 2011 v 21:13 | Terýý |  Fashion.
Zdá se, že je značka Giorgio Armani s krásnou Megan Fox nadmíru spokojený. Od reklamy pro spodní prádlo a džíny se Megan Fox ve společnosti posouvá k vůním.

Ano, je to tak. Megan Fox bude znovu reprezentovat značku Giorgio Armani. Tentokrát však bude prezentovat vůni, ne oblečení. V nových smyslných tiskových reklamách pro Armani Code, se herečka objevila v paruce z černých vlasů a oblékla se do sexy šatů, které směle ukazuje její tetování.

Na fotografiích prezentujících vůni Giorgio Armani Code pózuje Megan Fox s modelem oblečeným do elegantního obleku. Pokud bude vůně Armani Code vonět stejně smyslně, jak reklama na ni vypadá, pak může Armani zcela jistě čekat vysoké tržby.

Fotografie ke kampani na propagaci nové vůně Armani s Megan Fox:

Gareth Pugh představil svoji další kolekci!

28. března 2011 v 20:55 | Terýý |  Fashion.
Na rozdíl od většiny svých kolegů, jiných módních návrhářů, mladý designér Gareth Pugh své kolekce nijak nepojmenovává, netituluje a nikdy nespecifikuje jejich téma. Svou práci vnímá jako jednotlivý proud nápadů. A přesně takovým proudem nápadů je i poslední kolekce návrháře.

Pughův tým je pří každé módní show vždycky naprosto perfektně zkoordinovaný a připravený jednat. Matthew Stone přispěl přehlídce Garetha Pugha pro podzim a zimu 2011/2012 elektronickým soundtrackem, Simon Costin zapracoval na futuristicky vypadajícím horizontu celé módní přehlídky a Alex Box se spolupodílela na mutantním make-upu modelek (jejím pojítkem bylo téma spektrálního světla). Modely oblečení pak samozřejmě patří designérovi Garethu Pughovi.

Pro
Garetha Pugha je styl, který předvedl na pařížském týdnu módy se svou kolekcí na podzim a zimu 2011/2012, značně typický. Móda, kterou zde ukázal, mluví pouze a jenom jeho jazykem. " Tekutost a plynulost" střihů se stali Garethovými nástroji ve tvorbě jeho módních outfitů. Stejně tak můžeme mluvit i v případě barevného složení kolekce, která je převážně černého charakteru (což je obvyklá a oblíbená barva Garetha Pugha). Konec módní přehlídky způsobil "barevný zvrat". Černou barvu vystřídala barva ostrá modrá a po ní následovaly zlatě se třpytící metalické odlesky. I nadále ale můžeme Garetha Pugha titulovat "korunní princ módní gotiky".
Další fotky z této kolekce dodám zítra :-)

Španělština, fyzika...hate it!

28. března 2011 v 17:05 | Terýý |  My diary.
Napíšu sem krátký článek a jdu se učit, abych to zvládla co nejdřív a mohla večer něco přidávat :-)


Dneska to bylo vcelku v pohodě, což se divím.. Do školy jsem vstala vcelku bez problémů a ještě jsem byla ráno tak super rychlá, že jsem dokonce měla čas i dvacet minut sledovat televizi a facebook :D neptejte se, jak jsem to udělala, ale zvládla jsem to :D potom jsem si zašla na snídani do mojí oblíbené pekárny na Andělu, dala jsem si své obvyklé ranní třetí kafe, vdoleček a jela do školy :) a jediné, o čem mě to přesvědčilo bylo, že jsem tam vůbec chodit nemusela.. Bylo nás ve třídě 16 z 31 :D zbytek byl na nějakým přiblblým výzkumu, kde počítali čtyři hodiny matiku a dvě úlohy z informatiky :D takže mě to, že jsem seděla v hodině ani nějak nesralo :D první hodinu jsme měli PEK, dostala jsem jedničku z opisu, takže jsem byla ráda, ale vůbec mi nejde ten pošahanej ZAV teď poslední dobou, s háčkama nejsem kamarád, když mi nefunguje CapsLock :D druhou hodinu jsme měli místo matiky ekonomiku (pro příště, budu psát jen eko :D ), což byla volná hodina, protože profesorka a zároveň třídní měla migrénu, takže paráda.. Pak špájina a zkoušení :-/ tak teda za tři no, super, aspoň už nepropadám :D a pak HOZ, další naprosto zbytečná hodina, kterou jsme s mojí nejmilovanější spolusedící a kamarádkou Klárkou přopařili na iPadu :D pak hoďka volna, takže jsme šli na cígo a do školy, protože venku bylo na prd.. A pak fyzička, má milovaná fyzička :D tak jsem si teda napsala zápisek, dávala "pozor" a pak z toho usnula :D no a poslední hodina, chemie - opět propařená na iPadu :D cesta domů byla skvělá, Strakonická jela, takže jsem doma byla za 40 minut i s tou cestou do kopce :D dala jsem si salát a teď se jdu učit španělštinu a fyziku.. Z obou mě zítra čeká test a z fyziky si nemůžu dovolit pětku...už bych měla třetí a to bych šla do prváku asi znova s tím naším profesorem, co na ní máme :D a špájina? Už tam mám dvě trojky, tak bych si jednu horší známku snad zas mohla dovolit, ale...stejně se jdu učit :)
Tak se zatím mějte, večer se tu ukážu a něco přidám a doladím blog ohledně favorites (oblíbené blogy) a pododbně :)

Terýý

Diary #2 - 27.3.2011

27. března 2011 v 22:26 | Terýý |  My diary.
Dneska tu toho moc nepřibylo.. Já vím. Ale ani nevíte, jak tenhle den byl únavný!


Nejen proto, že se přeřizoval čas a je zas o hodinu plus.. Nějak mě to ale ani neovlivnilo, což docela koukám, protože já jsem na časový posuny náchylná jak prase :-D
Takže jsem ráno vstala, dala si s bráškou snídani a šla jsem uklízet.. A uklidila jsem fakt pečlivě, uklízela jsem totiž až do 6ti :-D utřela jsem prach snad i na půdě, vyluxovala snad i na terase :-D ale mám dobrej pocit :-) pak jsem si šla dát hrozně dlouhou vanu, ve které jsem koukala jako vždy na Gilmorky a pak jsem se pustila do školy.. Zítra jsme zkoušení ze španělštiny z popisu svatby, takže jsem si ho tu rychle napsala a jdu se ho trochu naučit a spát, doučím se to zítra, mám na to ve škole celý tři hodiny :-D
Jinak shrnu tento víkend od pátku :-)
V pátek byla škola nesnesitelná, ale vyhnula jsem se všem testům díky mojí předchozí třítýdenní absenci :-) odpoledne jsem byla doma, dívala se na MTV a dělala si výpisky z češtiny na čtvrtletku, která mě čeká za týden :-( maminka mi přivezla večeři z mekáče, takže jsem si dala pěkně do nosu nugetkama a obříma hranolkama s colou, takže moje týdenní zdržování se přejídání a večeří bylo k ničemu :-D pak přijel Luky po tréninku, dal si taky svou porci večeře z mekáče a šli jsme s mámou koukat na fotbal :-) snad každou minutu jsme posílali info Petrovi (nevlastní táta) do nemocnice, kde bohužel neměl na pokoji televizi.. Pak jsme s Lukym šli do pokoje a chtěli se dívat na Simpsonovy...tak jsme pro jistotu usli ještě oblečení a vzbudili se až ráno, když šel na zápas :-D po zápase přijel a jelikož jsme vstávali brzo na ten zápas, tak si zapnul playstationa, hrál Assassina a já jsem si krásně dvě a půl hodinky zdřímla :-D večer šel na grilování ke kamarádovi s klukama, a já byla doma, koukala na Gilmorky a dělala si věci do školy :-) večer, asi od 10ti jsem koukala na film Návrat domů, který dávali na Nově. Hrála tam Misha Burton a Matt Long. Bylo to drama a thriller a řeknu vám...měla jsem pak problémy usnout :-D ale doporučuju ten film, moc se mi líbil! :-) no a dneska, jak jsem tu už napsala, jsem vstala, uklízela a učila se :-D těžký život středoškoláka, no jo :-D
Teď už se s vámi ale loučím, jdu se naučit tu špájinu a spát, ráno mi opadá naštěstí první hodina, takže mám až od půl 9 :-) zítra se sna ozvu, chci jít večer cvičit a musím se učit na čtvrtletku ze špájiny a fyziky, tak uvidíme, jak to vše stihnu :-)
Tak se mějte a přeju vám dobrou noc :-)
Terýý