Gareth Pugh představil svoji další kolekci!

28. března 2011 v 20:55 | Terýý |  Fashion.
Na rozdíl od většiny svých kolegů, jiných módních návrhářů, mladý designér Gareth Pugh své kolekce nijak nepojmenovává, netituluje a nikdy nespecifikuje jejich téma. Svou práci vnímá jako jednotlivý proud nápadů. A přesně takovým proudem nápadů je i poslední kolekce návrháře.

Pughův tým je pří každé módní show vždycky naprosto perfektně zkoordinovaný a připravený jednat. Matthew Stone přispěl přehlídce Garetha Pugha pro podzim a zimu 2011/2012 elektronickým soundtrackem, Simon Costin zapracoval na futuristicky vypadajícím horizontu celé módní přehlídky a Alex Box se spolupodílela na mutantním make-upu modelek (jejím pojítkem bylo téma spektrálního světla). Modely oblečení pak samozřejmě patří designérovi Garethu Pughovi.

Pro
Garetha Pugha je styl, který předvedl na pařížském týdnu módy se svou kolekcí na podzim a zimu 2011/2012, značně typický. Móda, kterou zde ukázal, mluví pouze a jenom jeho jazykem. " Tekutost a plynulost" střihů se stali Garethovými nástroji ve tvorbě jeho módních outfitů. Stejně tak můžeme mluvit i v případě barevného složení kolekce, která je převážně černého charakteru (což je obvyklá a oblíbená barva Garetha Pugha). Konec módní přehlídky způsobil "barevný zvrat". Černou barvu vystřídala barva ostrá modrá a po ní následovaly zlatě se třpytící metalické odlesky. I nadále ale můžeme Garetha Pugha titulovat "korunní princ módní gotiky".
Další fotky z této kolekce dodám zítra :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama