Kdo vlastně jsem...?

27. března 2011 v 17:50 | Terýý |  My diary.
Jak jsem řekla, na tomto blogu už nechci schovávat kdo jsem, proto sem jdu napsat takové malé info, co jsem vůbec zač :-)

Jméno: Tereza
Věk: 16
Stav: Zadaná :-) (a už pěkně dlouho na můj věk...krásné 3 roky :-) )
Facebook: Mám a dám lidem, se kterými se sblížím :-)
Icq: To samé :-)
Bydliště: Praha
Škola: ČAO Resslova (pět nebo osm, co? :-D )
Cíle: Ve dvou a půl letech mi babička poprvé ukázala noviny a přečetla mi je. Od té doby si jdu za svým snem být novinářka :-) zkazila mi to však škola a můj mozek, který dostal 0% co se týče nadání na matiku :-D na gympl bych se nedostala, takže jsem ho ani nezkoušela.. Šla jsem prostě na obchodku a uvidíme, jak to dopadne :-) vysokou mám vybranou a budu dělat všechno proto, abych si tam mohla dát alespoň přihlášku :-) jedna je Univerzita Karlova - mediální tvorba - žurnalistika, a druhá je FAMU - tam je oborů, co by se mi líbilo, takže tam ještě přesně nevím :-) no ale...to je za dlouho, jsem teprve v prváku a budu ráda, když ho prolezu :-D
Rodina: rodinu mám vážně komplikovanou :-D rodiče mám rozvedené, mamka se loni znovu vdala s manželem a mým nevlastním tátou Petrem, a také se jim společně v roce 2009 narodil můj malý a nejdokonalejší bráška Kuba :-) mám doma želvu UŽ OD MOJÍ PRVNÍ TŘÍDY! :-D a 1. dubna slaví tedy 10 narozeniny, šikulka :-D jmenuje se Blažej (nesmějte se! :-D ) a pak máme doma pejska, kokršpaněla, Emilku :-) tý bude pět o prázdninách, ale je to pořád naše malý miminko :-)

Miluju: mého přítele Lukáška, kamarády, párty, učení, fotografování, knížky, parfémy, nakupování, Conversky, jídlo, KAFE, RedBull, mýho bráchu, rodinu, kabelky, seriál Gilmorova děvčata, kriminálky, Matta Czuchryho, sport, Zbrášu a další věci :-)
Nesnáším: ryby, ryby, ryby a ještě jednou ryby.. nesnáším moje profesory, pavouky, hady a další havět, vodku, absinth, namyšlený diliny, a lidi, co mě odsoudí a přitom pořádně neví, kdo jsem.

Vlastnosti: No :-D cílevědomá, provokatérka, občas cholerická, jinak vcelku flegmatik, nebojácná, přátelská, naslouchavá, učenlivá.. A jinak mě nic asi nenapadá..

Nejoblíbenější kuchyň: Italská
Nejoblíbenější místo u moře: Egypt
Kam se chci podívat: Do Ameriky na spoustu míst, především na univerzitu Yale a jít se podívat na jakoukoli jednu přednášku a v neposlední řadě bydlet rok ve Francii a zúčastnit se jako fotogtrafka a novinářska Fashion Weeku :-)
Kam se nechci podívat: Čína, Thajsko, Japonsko a podobně...tyhle přelidněný státy mě opravdu nelákají.
Co na sobě nesnáším: To, že občas rychleji mluvím, než myslím..
Co na sobě mám ráda: Moje oči a nehty :-D
Bez čeho nevydržím ani den: iPod, kafe, jídlo

Tak, tady je malý obrázek toho, kdo je vlastně strůjcem tohoto blogu :-) ale na mou fotku.. To si budete muset ještě pár článků počkat :-))))))
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama