Rihanna představuje svoji první vůni „Reb`l Fleur“.

28. března 2011 v 21:22 | Terýý |  Fashion.
Další hvězdou, v tomto případě smyslnou zpěvačkou, která se zařadila mezi celebrity uvádějící na trh své vlastní vůně, je populární zpěvačka Rihanna. Svoji parfémovou novinku nazvala Rihanna "Reb`l Fleur".

Název svého úplně prvního parfému "Reb`l Fleur" odvodila Rihanna od přezdívky, kterou jí kdysi v dětství dala její babička - "Rebel flower" - aneb česky rebelská květina. Její nová vůně mimomjiné "vzdává hold" také v pořadí čtrnáctému tetování zpěvačky Rihanny.


Co se celého vzniku vůně Reb`l Fleur týče, byla zpěvačka velice nápomocná. Rihannu totiž hnala představa vytvořit něco, co by představovalo její barbadoské kořeny, zároveň však také ztvárňovalo její život v New Yorku a Los Angeles a mimo jiné taktéž vykreslovalo její osobnost a styl. Samozřejmě, že Rihanna, která je okolím brána jako módní ikona, použila módu k tomu, aby zrekapitulovala myšlenku o jejím novém parfému.

"Je jako podpatky v kombinaci s krátkým flirtujícím modýlkem šatů," řekla pro média o své nové vůni sexy zpěvačka. I flakónek vůně sám o sobě vypadá jako podpatek vysoké obuvi. Reb`l Fleur je odvážnou, sexy a skutečně nezapomenutelnou vůní. Kromě Rihanny se na výrobě této vůně podíleli také Caroline Sabas a Marypierre Julen z Guvuadan.

Složení vůně:
A jak první vůně Rihanny "Reb`l Fleur" vůbec voní? Hlava vůně je mixem červených plodů, švestky a broskve. Srdce je tvořeno kombinací tónů havajského ibišku, fialky a tuberózy a kokosové vody. Základem je pak spojení voňavé vanilky, pačuli, jantaru a pižma. Lidé na různých internetových blozích přiřazují voňavou novinku Rihanny k vůni Calvin Klein Euphoria a říkají, že pokud se vám líbí vůně cK Euphoria, pak se vám bude líbit i ovocně-květinově-pižmová vůně Reb`l Fleur od Rihanny.


Mezinárodně by měla být Reb`l Fleur od Rihanny uvedena během několika měsíců. Od vůně se očekává, že během 15 měsíců vydělá na prodeji okolo 25 miliónu dolarů. Fanoušci Rihanny a milovnící nových vůní a parfémů si její parfém Reb`l Fleur mohou pořídit už nyní na www1.macys.com. 50 ml této vůně zde stojí 49 dolarů (cca 890 Kč) a 100 ml 59 dolarů (cca 1 060 Kč).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama