Duben 2011

I hate school and learning!

5. dubna 2011 v 21:58 | Terýý |  My diary.
Strašně se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla a nic nepřidala, ale hned se dozvíte proč.


Nebyla jsem tu od soboty...a to se toho stalo opravdu hodně. Ale...důvod proč tu nejsem. Jsem v prváku, takže mě profesoři opravdu hodně dusej, snaží se mě potopit a mě se moc nedaří jim to obracet a jít nahoru. Takže se každý den učím jak pitomeček pitomej, nic nezvládám a jsem totálně na dně... Jelikož mi Bůh nenadělil dar na matiku, ve čtvrtletí maminka dostane dopíseček, že mám slabej prospěch, nedej bože že propadám! Ale to je jedno... Ostatní předměty vcelku jdou. Takže vám jdu napsat, co jsem teda od soboty zažila :)
V neděli bylo přímo nádherně! Myslela jsem, že se z toho krásnýho počasí zblázním! :) asi od 10ti od rána jsem seděla venku na zahradě, a samozřejmě...se učila :/ fyziku, informatiku a matiku. Po učení do třech do odpoledne jsem si řekla, že to stačí :) a přišel za mnou můj Lukášek, moje největší podpora :) a šli jsme na fotbal :) tam jsme se potkali se spoustou kamarádů, i s mojí nejmilovanější Danielkou :* která tam přijela, takže jsme se opravdu bavili :) byly jsme tam s malým bráškou, vzali jsme si ho s Lukym na hlídání, aby si mamka odpočinula :) a bylo to přímo skvělý.. Po fotbale jsme šli pomalu procházkou domů s Lukym a šla s náma moje Danielka a kamarád Dominik :) odevzdali jsme Kubíčka mamce a šli ke mě domů na vodnici.. Takže jsme se rozplácli na zahradě na deku, dali si dobrej jahodovej tabáček, pustili jsme si Jasona Mraze, Milow a podobný pohodový pecičky a udělaly jsme si krásnej podvečer :) večer jsem se zas učila, ale stejně jsem pořád měla pocit, že to neumím :( a nastalo pondělí.. informatiku, ani matiku jsme nakonec nepsali :/ takže jsem byla pěkně nasraná :D a byla jsem zkoušená jenom z fyziky...a za 2! Takže krásná čtyřka! :D o jedničce a trojce ze zeměpisu se snad ani zmiňovat nemusím, z toho jsem byla šťastná jak blecha :D po škole jsem si šla koupit nový botičky :) tak jsem si poprvé nekoupila ani Niky, ani mé nejmilovanější Conversky, ale Adidasky :) Superstáry, nečekaně...a jsem moc spokojená :) pak jsem si byla koupit věci do školy a to všechno se mnou absolvoval Luky a ten už ze mě při nakupování věcí do školy kvetl...jelikož jsem na to dost vysazená, vybírám si opravdu dlouho...a Lukyho mé deseti minutové rozhodování, jaký si vezmu zvýrazňovače opravdu nebavilo :D a pak když jsem si měla vybrat propisky...patnáct minut a to už mě málem ušlapal do země :D pak jsme jeli na chvíli ke mě, uvařila jsem nám oběd a odpočívali jsme a v 6 zas odjel a já se šla učit jak divá.. Psali jsme totiž dneska čtvrtletku z češtiny :/ no...dobrej pocit z ní fakt nemám :D tak uvidíme v pátek :D a dneska jsme teda psali už z té matiky a to si jsem jistá pětičkou, takže dopísek mamince přijde z matiky na 100% :D no ale co, je to jen čtvrtletí, ale díky tomu, že jsou ty debilní maturity a to tak blbě dlouho, už mám asi jen tak měsíc, měsíc a půl na to, abych to všechno vytáhla...což mě docela sere a hoří mi už koudel u zadku :/ no ale tak...co se dá dělat. A dneska jsem jela ze školy rovnou domů a chtěla jsem se celé odpoledně učit, ale...usnula jsem :/ už jsem vyčerpaná, sotva vstávám ráno, takže...jsem spala do 6ti a od šesti se zas učím jak divá. Píšu zítra totiž z angličtiny a chemie (kterou asi zatáhnu :D ), jsem zkoušená ze ZSV, a mám úkol na ekonomiku a ZSV, takže faaaaaatk paráda :D
Dneska je to doufám poslední den, kdy se musím tolik učit, takže...snad už od čtvrtka budu normálně fungovat :) a přidávat spoustu novinek, protože jich je opravdu hodně :)
Tak se zatím mějte a užívejte, jestli se nemusíte učit tak jako já :/
Terýý

Beyoncé - Listen

2. dubna 2011 v 22:01 | Terýý |  Music.
Beyoncé (29) je velmi dobrá zpěvačka, to víme všichni. Její hlas je jedinečný a naprosto úžasný, má neskutečný rozměr a její živá vystoupení nahání husí kůži naprosto všem.

Tato píseň je z muzikálu Dreamgirls, ve kterém si Bee sama zahrála. Mě osobně se hrozně líbí jak muzikál, jak soundtrack, víc snad už ani říkat nemusím :-)


Víkend plný sluníčka, konečně!

2. dubna 2011 v 11:32 | Terýý |  My diary.
Ani nevíte, jak jsem se na tenhle víkend těšila!


Ve čtvrtek jsem se učila asi tak do půlnoci...opět. Už mi z toho učení málem hráblo.. Ráno jsem vstávala v půl 6, což byla ještě větší hrůza :/ ale vstala sem a jela do školy.. První hodina - španělština a zjistila jsem, že jsem dostala z písemky pětku. Bomba...první stupeň nasranosti. Druhá hodina - ekonomika a test. Absolutně jsem nic nevěděla, celou písemku mi poradila moje spolusedící Klárka :* takže ještě, že jí tam mám.. Třetí hodina - angličtina - další pětka z písemky. Řeknu vám, že jsem prostě jiná. Když se učím, z písemek mám pětky. Neučím se a píšu to všechno na dvojky? No tak já nevim už fakt :D a po angličtině přišla ta nejhorší hodina.. Matematika a čtvrtletní písemná práce :D chachááá, málem jsem se posrala smíchy, ani jeden příklad mi nic neříkal, když jsem se podívala na zadání :D no ale tak...nějak jsem to tam vypočítala, tak uvidíme, potřebuju čtyřku, aspoň čtyřku :D a po hodině matiky mi bylo všechno už úplně jedno, takže jsem si o češtině a ZSV dělala svý a na vše totálně házela bobek :) když jsem vyšla ze školy, bylo mi tak nádherně, jak ještě nikdy :D jela jsem domů a věděla jsem, že se nemusím učit, což bylo naprosto nejlepší :D přijela jsem domů, dala si oběd, zalezla si do pokoje, ale...v tu chvíli jsem si řekla ne, nebudu doma, když je tak hezky....a tak jsem šla ven s kamarádkou :)))) byla jsem s ní aaaaaž do dlouhé noci :D připojil se k nám i Luky, ke kterému jsme později šli spát, protože domů bych se asi nedostala :D a ráno jsme vstávali brzo :/ Luky v 8, já až v 9 :D a jel do práce a já domů... tady jsem byla chvíli s bráškou na zahradě a teď jsem tady s váááma, a jdu přidávat :) asi spíš něco o Gilmorkách, protože na ně koukám, takže mám skvělou motivaci :)
Terýý