Omlouvám se za měšíční absenci, snad už to vše zvládnu a budu tu normálně fungovat!

3. května 2011 v 19:25 | Terýý |  My diary.
Zdravím vás všechny po dlouhé odmlce!
Dlouho jsem se tu neukázala, já vím.. opravdu jsem neměla čas a když jo, nebyla nálada. Venku jak všichni víte bylo hezky, takže jsem radši strávila den venku s bráchou, focením, s přítelem, či kamarády nebo sportováním, než sezením u blogu. Samozřejmě za ten dloooouhý měsíc se událo hrozně moc věcí, spoustu novinek a dalšího, takže pokud teď už bude vše tak, jak má být, bude tu o články postaráno :)
V první řadě přidám články o té velké svatbě, která se udála 29.dubna 2011 - svatba prince Williama a Kate. Jsem z ní naprosto unešená! Byla tak krásná, Kate měla nádherné šaty (ona je celá nádherná, to víme všichni...), William byl tak nesmělý, když říkal Kate u oltáře ,,You're beautiful!". Zkrátka jsem jí hodně sledovala, miluju totiž Anglii a vše s ní spojené, takže tohle mi uniknout nemohlo :) obrázků mám spoustu, takže je sem přidám, jelikož udělám novou rubriku, ve které budou mé články o čemkoli. Teď tam bude britská královská svatba, za týden třeba pohřeb mojí želvy :D Zkrátka, budu tam psát ty články, které mě zrovna napadnou, nejvíce budou asi ze showbyznisu :) a jelikož se teď zas hodně věnuji angličtině a Londýnu, odjedu tam nejspíš sama...na týden :) jen s batohem na zádech, a ceeeelý ho projdu! Všechny památky, vše, kam mě nohy ponesou :) a doufám, že když mi to dopadne, tak se podívám i do Oxfordu :) ale to je zatím ve hvězdách, přednější je škola....a to je také důvod, proč jsem tu celý měsíc nebyla.
Ve škole toho mám opravdu spoustu... už mi hlavně skoro končí. Teď bude svaťák, maturita, pak turisťák, výlety do zahraničí, a najednou bude konec školního roku. A já opravdu nechci propadnou z matiky :D v tý to mám fakt na propadnutí, takže teď mám pořád doučování, a učím se, učím učím a učím :/ proto jsem tu nebyla...taky jsem potřebovala dost vytáhnout češtinu, z tý jsem taky propadala, ale díky bohu. Už se dostávám na trojku, stačila trojka ze zkoušení, z velký písemky, dvojka z diktátu a 3,69 bylo na světě :) dneska jsem dostala další dvojku a trojku...kéžby to takhle šlo i v tý matice :D no, každopádně...kvůli škole tu nebudu častěji nejspíš, je to tam teď fakt hodně blbý, pořád se honíme, ať nemáme v červnu co dohánět, maturity, rozloučení ze čtvrťákama.. Hrozný. Ať už je konec a prázdniny :)
Tak, jdu si tak v hlavě připravit, co bych sem chtěla přidat za články a u toho se učit angličtinu, ale dneska určitě čekejte nějaké články :))))
Terýý
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama