Červen 2011

Lady Gaga - The Edge of Glory

18. června 2011 v 13:54 | Terýý |  Music.
Lady Gaga (25) ve čtvrtek 16. června 2011 vydala videoklip k dalšímu songu ze svého nového alba Born This Way - The Edge of Glory!
Jaký máte názor na tento videoklip vy?


Rihanna - California King Bed

18. června 2011 v 13:49 | Terýý |  Music.


Konečně! Už žádné učení, jen prázdniny! :-)

18. června 2011 v 13:16 | Terýý |  My diary.
Konečně zas můžu říct, že už mám prázdniny :) Včera se mi uzavřeli známky, prolezla jsem úspěšně do druhého ročníku střední školy a už můžu chodit jen na párty, spát, spát a spát :)

Poslední dva měsíce byly šílený.. Od začátku maturit až do téhle středy jsem byla v jednom kole a nezastavila jsem se. Dvouměsíční stereotyp mě už šíleně unavovat. Ráno vstát, jít do školy, odpoledne ze školy, a sedět doma celou dobu nad tisícem knížek a učení.. Myslela jsem, že umřu ani ne za týden. Běžně jsem spala tak tři, čtyři hodinky...občas vůbec. Ale jsem tak ráda, že to mám za sebou, a už si můžu jen a jen užívat :)

Mám hodně nápadů na články, takže jdu přidávat a přidávat :)

OMLOUVÁM SE!

13. června 2011 v 19:34 | Terýý |  My diary.
Omlouvám se, že tu vůbec, ale vůbec nejsem...ale ve škole je to šílený! Všichni se rozhodli, že je jenom jejich předmět a žádnej jinej a věřte tomu...já nevím, co se učit dřív a už mě to vůbec nebaví!

Jedna jediná pozitivní zpráva je, že jsem se dostala do druháku, takže v pátek...den, kdy se mi uzavřou známky a už nebudu moct nic, a ani profesoři...vám říkám, já se taaaaaaaaaaaak zřídím! :D

Mám toho hrozně moc co vám říct, článků mám habaděj, všechno co se ve světě, u nás v ČR a nebo v mém soukromém životě událo, to není na jeden večer.. O víkendu už budu jen a jen tady, protože to bude první víkend od dubna, kdy se nebudu muset učit. Proboha, už si ani nepamatuju, jak vypadá a probíhá volnej víkend.. Tak se těším!

Dneska se musím naučit 160 stránek z češtiny, zítra totiž píšeme test - opakování celýho prváku. Jak mluvnice, tak literatura. Můžu vám říct, umím naprostý hovno, takže se jdu učit, učit a učit. V noci se nejde spát, to jsou totiž zbytečně promarněný hodiny.
A taky se musím naučit matiku na zítra.. Můj průměr neodpovídá tomu, že se na to můžu úplně vysrat, takže...nevím, co dřív. Opravdu nevím. Už se tak strašně těším, až každej den ráno vstanu, sednu si k počítači a budu sedět na blogu, pojedu s kamarádama na vodu, budu vymetat každou párty, jezdit nakupovat, fotit, prostě budu si zase žít svůj free život studenta! Aspoň ty dva měsíce! Maximálně si je užiju! :))))

Tak já se zas letím učit... Už opravdu nevím, co dřív. A ještě do toho se mi všechno začíná míchat se vším, takže opravdu...zítra to bude velká show na Resslovce :D