OMLOUVÁM SE!

13. června 2011 v 19:34 | Terýý |  My diary.
Omlouvám se, že tu vůbec, ale vůbec nejsem...ale ve škole je to šílený! Všichni se rozhodli, že je jenom jejich předmět a žádnej jinej a věřte tomu...já nevím, co se učit dřív a už mě to vůbec nebaví!

Jedna jediná pozitivní zpráva je, že jsem se dostala do druháku, takže v pátek...den, kdy se mi uzavřou známky a už nebudu moct nic, a ani profesoři...vám říkám, já se taaaaaaaaaaaak zřídím! :D

Mám toho hrozně moc co vám říct, článků mám habaděj, všechno co se ve světě, u nás v ČR a nebo v mém soukromém životě událo, to není na jeden večer.. O víkendu už budu jen a jen tady, protože to bude první víkend od dubna, kdy se nebudu muset učit. Proboha, už si ani nepamatuju, jak vypadá a probíhá volnej víkend.. Tak se těším!

Dneska se musím naučit 160 stránek z češtiny, zítra totiž píšeme test - opakování celýho prváku. Jak mluvnice, tak literatura. Můžu vám říct, umím naprostý hovno, takže se jdu učit, učit a učit. V noci se nejde spát, to jsou totiž zbytečně promarněný hodiny.
A taky se musím naučit matiku na zítra.. Můj průměr neodpovídá tomu, že se na to můžu úplně vysrat, takže...nevím, co dřív. Opravdu nevím. Už se tak strašně těším, až každej den ráno vstanu, sednu si k počítači a budu sedět na blogu, pojedu s kamarádama na vodu, budu vymetat každou párty, jezdit nakupovat, fotit, prostě budu si zase žít svůj free život studenta! Aspoň ty dva měsíce! Maximálně si je užiju! :))))

Tak já se zas letím učit... Už opravdu nevím, co dřív. A ještě do toho se mi všechno začíná míchat se vším, takže opravdu...zítra to bude velká show na Resslovce :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama