Listopad 2011

I'm just a Holy Fool....

30. listopadu 2011 v 21:47 | Terýý |  My diary.
Dneska jsem nic nepřidala - hned se dozvíte proč.. Včera ani nevím, proč jsem to na blogu tak "brzo" zabalila :-D našla jsem svůj druhý, starší harddisk, na který jsem se nekoukala dobrý půlrok a našla jsem tam největší skvosty :-D na harddisku (samozřejmě externím), co mám neustále připojený k notebooku mám spoustu filmů, ale už okoukaných, nebo seriály, které sice mohu sledovat pořád, ale znáte to ;-) a když jsem včera večer objevila ten starší s těmi filmy, co jsem neviděla půl roku, hned jsem si je pustila...no pustila :-D začala proklikávat mé oblíbené zcény :-D ale pustila jsem si celé například: 10 věcí proč tě nenávidím, John Tucker musí zemřít, Ďábel nosí Pradu.. Výborný! :-) jak jsem ty filmy dlouho neviděla, opravdu mě i bavilo se na ně koukat :-) teď jsem si tak v zpomněla úplně mimo mísu, Anne Hathaway je zasnoubená! :-) no a dál pokračujeme v tématu :-D dneska mě bráška nechal spát až do 10! Díky bohu, poslední den co jsem doma :-D a když jsem sešla dolů do obýváku, málem mi vypadli oči.. Mojí mámu zkolila nemoc! Ale strašná.. Zvrací, zvrací, zvrací, a když nezvrací, tak má střevní potíže, má horečku, bolí jí ledviny, žaludek. No děsný! :-( a když vám je takhle, rozhodně se nemůžete naplno věnovat dvouletýmu dítěti, který je ještě podle mýho názoru hyperaktivní! :-D takže jsem celý den s bráchou byla já. Na oběd už naštěstí přijet domů z práce i táta, takže se to dalo :-) po obědě jsme s bráškou a tátou šli na zahradu, nechali jsme mámu odpočívat a zdobily jsme barák vánočními ozdobičkami :-)))) mám to nejradši! :-) a když to stihnu, zítra si je dám do okna i u sebe v pokojíku :-) takže to je důvod, proč jsem tu celý den nebyla - starala jsem se o brášku :-) no a dál.. teď večer jsem si připravila věci do školy. Tfuj, jdu tam po 14ti dnech, jsem zvědavá, co všechno na mě nahrnou :-( ještě jsem předtím 14 dní nemohla psát, jak jsem měla popálenou tu ruku, tudíž i z tý doby... no hrozný :-( vůbec se mi tam nechce :-/ každopádně proto, že jdu do školy po tak dlouhé době, nebude lehké vstávání.. Proto ani dnes už nic nepřidám, teď se půjdu umýt a spát, ať ráno zaspím jen o minuty, ne o hodiny :-D tak se mějte, a pokud mi toho ve škole nenaloží až nad hlavu, zítra vám sem dám pár článků, jinak mě čekejte spíš v pátek, děkuju za pochopení :-)
Gossip Girl - 05x10 - Riding In Town Cars With Boys - promos

29. listopadu 2011 v 19:30 | Terýý |  Gossip Girl - videos.
No...tak to tedy...nevím, co k tomu říct! Jsem z toho úplně vedle, musím říct. Nějak nevím, co si mám myslet :-D to, že se Blair líbá s Chuckem? Louie říká Sereně, nebo Charlie, že chce Blair zpět? A kdo má autonehodu? Blair a Chuck, jelikož by Blair mohla při autonehodě teoreticky potratit? Ale zas proč by byla Lilly v nemocnici a plakala? No...zamotaný díl, na který se už moc moc těším! :-) nakonec nejlepší část je v kanadském promu, kdy Blair řekne Chuckovi, že ho miluje :-) ááá, já už od prvního dílu první řady prostě vím, že oni spolu skončí a budou strašně šťastní! :-)

Glee - spoilers - 03x05 "The First Time" - #1

29. listopadu 2011 v 14:17 | Terýý |  Glee - news
3x05 "The First Time" - POTVRZENO: Klaine sex, Finchel sex, Chris Colfer bez trika.

WEMMA (WILL A EMMA) : Půjde to s nimi z kopce.

SANTANA: Brzy se možná setkáme s někým z její rodiny. Tvůrci hledají někoho s latinskými kořeny..takže ke komu jinému než k Santaně.Glee - spoilers - 03x07 "I Kissed a Girl"

29. listopadu 2011 v 14:01 | Terýý |  Glee - news
• Epizoda se původně měla jmenovat "Lady Music Week", ale podle všeho je oficiální název "I Kissed a Girl"
• Natáčení už začala, Lea tweetovala o tom, že natáčí jak 7 epizodu, tak i 5. a 6. dohromady.
• Bohužel žádné spoilery nejsou. Tak kdo políbí holku? Budou mít radost fanoušci Achele nebo Faberry (Quinn a Rachel)?
• Trenérka Bieste bude zpívat.