Únor 2012

Nový začátek :-)

24. února 2012 v 15:09 | Terýý
Tak vám konečně přináším tedy ty novinky, které o mém působení a tomto blogu čekáte už pár týdnů :-) moc jsem teď neobíhala affs, za to se omlouvám, ale vše napravím! :-) ale... už ne na tomto blogu :-) ano, je to tak, STĚHUJU SE!

Už jsem se zmiňovala, že jsme se s Claire* dali do blogu ct-celebrites, a mě to tam vyhovuje víc. Samozřejmě, je to úplně stejné, ale na 80% se stěhuju kvůli galerii. Věřte mi, že sem přidávat fotky přes imagebam nebylo nejsnadnější, když jich kolikrát bylo víc jak 400 :-) a taky jsem se sama nechtěla pouštět do grafiky a podobně.. Jenže přišla Claire* a uvrtala mě do úplně jiného rozměru blogování :-) na našem blogu ct-celebrites (odkaz dám až když budu promlouvat do duše mým affs :-D) je to jiné. Najdete tam vše, co máme s Claire* rádi.. tudíž u mě je to především Gossip Girl. Také tam začnu blogovat o Glee a komplet o Ashley Tisdale. A postupně budeme celebrity přidávat :-) máme coppermine galerii, na kterou si nemůžu absolutně stěžovat! Jsme s Claire* opravdu rády, že jsme byly poctěny a můžeme mít tuto galerii :-D a tak jí postupně doplňujeme a doplňujeme a doplňujeme. Ale už jsme se rozhodli, že začneme přidávat aktuálně a v průběhu přidávat i starší fotky :-) také mi více vyhovuje spolupráce. Tady jsem na to byla sama, ale spoluadmina(ku) jsem nechtěla. Ale s Claire* je to nejlepší spolupráce, rozumíme si opravdu snad až moc a opět mám chuť blogovat, což jsem na tomto blogu ztrácela.

Takže.. co z toho plyne.. tento blog se nesmaže, ani nic z něj, jen tu nebudu přidávat. Třeba se jednoho dne vrátím :-)

Také mě Claire* začíná učit v Photoshopu, ale...bude to dlouhá cesta, než něco vytvořím :-D

A teď affs.. jelikož se pouze stěhuji na jinou doménu, a Claire* nevadí, že si vás vezmu s sebou, tak bych byla ráda, kdyby jste se mi moji milý, drazí a nejlepší affs ozvali na náš společný blog ZDE, a pokud budete chtít dál přátelit, budeme jedině rády! :-) nechci přijít ani o jedno, na vaše blogy jsem zvyklá, mám z nich ty nejlepší informace a především je ráda navštěvuji, kolikrát denně (i víckrát denně) :-)

Takže tímto se loučím s mým milovaným blogem life-and-fashion, a ode dneška mě najdete už pouze na ct-celebrites :-)

Prosím affs, aby se ozvali, jestli chtějí spřátelit, začli by jsme s Claire* dělat na ikonkách :-)

Čekejte info, proběhnou velké změny.

18. února 2012 v 18:51 | Terýý
Ano, ano, už je to tak.. Do konce tohoto týdně, maximálně vám sem napíšu, co se děje, že tu vůbec nejsem a další věci, které se budou týkat právě změn, které tady proběhnou :) tak se nechte překvapit :)