Music.

Rihanna feat. Calvin Harris - We Found Love

5. února 2012 v 14:38 | Terýý
Zbožňuju tu písničku! :) nějak teď nemám na blog náladu, tak tu budu až večer :)

Calvin Harris feat. Kelis - Bounce

28. ledna 2012 v 14:55 | Terýý
Poslední dny jsem nebyla moc aktivní, ale neměla jsem na blog náladu, a taky jsem celý týden nemocná doma s antibiotikama :( ale teď už se jdu osprchovat a pak přijdu a začnu přidávat, dneska náladu "výjimečně" mám :)

Beyoncé - Love on Top

22. ledna 2012 v 23:39 | Terýý

Rihanna - You Da One

3. ledna 2012 v 11:17 | Terýý
Rihanna vydala další videoklip k písni z nového alba "Talk That Talk", které se jmenuje You Da One. Videoklip mě osobně hodně připomíná videoklip Rude Boy, ale tento je lepší :-) písnička je taky skvělá, mě osobně se takhle práce Rihanny moc líbí a chválím jí :-) co vy, jak se vám líbí písnička a klip?

Lady Gaga - Marry the Night

10. prosince 2011 v 15:56 | Terýý
Konečně se fanoušci dočkali :-) o videoklipu, který Lady Gaga (25) vydala už před víc jak týdnem se mluvilo týdny.. ba ne, měsíce! :-) klip k písni Marry the Night je pátým videoklipem z alba Born This Way, které je pro Lady Gaga opravdu úspěšné! :-) pro mě osobně je to jedno z nejlepší CD vůbec. Koupila (i stáhla) jsem si ho hned první den, co vyšel.. a můžu říct, že na celém CD jsou dvě písně, které mě se nelíbí. Dvě.. z nějakých 17? To je myslím slušný výkon! Ale to je jedno, pojďme zpět k videoklipu :-) o videoklipu se říká, že je to mini-film. Možná proto, že má skoro 14 minut.. Musím říct, že já takhle dlouhé videoklipy opradvu ráda nemám, tudíž nemám ráda ani tento. Lady Gaga miluju, jsem její fanynka a to opravdu velká, na jejím koncertě jsem stála v první řadě u podia, ale... dlouhé videoklipy jsou pro mě klišé. Už jen proto, že když ho sledujete a neznáte dobře, v půlce se ztatíte a nevíte, o čem to před pěti minutama bylo. Jediné, co sem i na videoklipu líbí, je ten nápad.. nejlepší scéna je pro mě jednoznačně z tanečního studia :-) a pak posledních 20 sekund, kdy má Lady Gaga na rtech modrou rtěnku a černý obleček, tam se mi opravdu líbí :-) co říkáte vy? :-)

Bonnie Tyler - Total Eclipse Of The Heart

22. října 2011 v 12:56 | Terýý
Na tuhle krásnou písničku mě naučila moje máma, která Bonnie miluje od mala :) a proto vždycky když jí slyším, vzpomenu si na mojí maminku :)))))

Beyonce - Run The World (Girls) Live at Oprah Winfrey Farewell Spectacular

20. října 2011 v 21:41 | Terýý
K tomuhle nemám slov...nejhezčí představení, který jsem kdy viděla!

Andrew Seeley - Just that Girl (Another Cinderella Story)

19. října 2011 v 17:45 | Terýý
Nedokážu vyjádřit, jak miluju tuhle scénu a píseň! :) opravdu, z toho filmu ji mám snad nejradši :) a i ten tanec...je dokonalý! Ta scéna...ten nápad na tu scénu...no, zkrátka jsem z ní unešená! :)))

Mariah Carey - All I Want for Christmas is you

19. října 2011 v 15:35 | Terýý

Wham! - Last Christmas

19. října 2011 v 15:31 | Terýý
No jo, už na mě jdou Vánoce :)))))

 
 

Reklama