My diary.

Diary #51 - 4.2.2012

4. února 2012 v 17:55 | Terýý
Tak.. dnes jsem zas nepřidala vše, co jsem chtěla. Ale dopoledne jsme byly na hřbitově a nakoupit, a odpoledne jsem uklízela a koukala na FedCup.. Benešová zvládla první zápas neuvěřitelně! A Kvitová se rvala do posledního gemu, zkrátka naše česká lvice :) ano, naše rodina je opravdu hodně úchylná na tenis, hraju ho já, táta (nevlastní), sestřenka i bratránek a už učíme i bráchu, kterého by jsme chtěli zkusit dát na tu dráhu opravdovou, tudíž profesionální, ne jako my, amatéři :D no.. zítra bych chtěla dopřidat vše o Ashley a Gossip Girl tady, a začít konečně s tím Glee. A jelikož už nám dali i hosting na galerii na našem druhém blogu s Claire, budu teď hodně pracovat i tam :) no, mám to nabité :) a také jsem si stáhla Photoshop, nevím, jestli jsem to už psala.. Claire mě prostě donutila ;) :D ale zamlouvá se mi to, ale jsem opravdu antitalent, takže mi bude trvat saaaakriš dlouho, než se naučím tu fotku alespoň oříznout :D ale uvidíme, třeba si jednou udělám i sama design ;) :D no a co dalšího řeknu.. mám teď zkrátka ohledně blogu moc práce. Byla jsem 14 dní nemocná, takže si budu dodělávat i věci do školy. Musím přečíst povinnou četbu do školy (Karel Havlíček Borovský, fuj!). A taky jsem neustále s bráchou.. No, jsem vytížená, ale pozitivní na tom všem je, že na to mám ještě týden, jelikož mám jarní prázdniny :) dnes už nic nepřidám, přijede ke mě můj přítel Lukášek a budeme se jenom válet, hrát Wii (tenis :D), a večer mooooožná pivo, ale spíš ne, protože v té zimě se mi nechce ani těch 200 metrů do hospody :D takže mě tu očekávejte až zítra odpoledne, maximálně k večeru :)

A ještě něco.. dnes oběhnu všechny affs, mám na to čas, tak se pořádně podívám :)

Diary #50 - 2.2.2012

2. února 2012 v 14:47 | Terýý
Tak vás po dlouhé době "potěším" mýma řečma :D
No.. co říct, napadá mě toho milion :D

1. Zrušila jsem na blogu rubriku se Selenou Gomez.
Není o ní tolik novinek, co bych chtěla. Respektive fotek. Tak jsem se rozhodla, že jí smažu, protože přidávat pouze zprávy z jejího Twitteru mě opravdu nebavilo :) no a napadlo mě, že jelikož já mám ráda spoustu herců, hereček, zpěváků, zpěvaček a další.. a všichni fotí photoshooty. Že udělám nejspíš jen složku Photoshoots, kam bych dávala photoshooty různých hvězd, které by se mi zachtělo :) ale o tom ještě popřemýšlím :)

2. Rozjíždíme blog s Claire*
Ano, ano. Čtete dobře :) nikdy jsem si nemyslela, že budu něčí spoluadminkou, ale už je to realita :) rozjíždíme náš nový společný blog o celebritách. Až bude v provozu, řekneme vám :) mě spolupráce zatím moc vyhovuje, a jsem z ní přímo nadšená :)

3. Chci doplnit informace o Glee alespoň od začátku letošního roku.
Ano, opravdu chci! A doufám, že se mi to podaří.. jenže okolo Glee je toho opravdu spoustu. Spousta spoilerů, spousta videí, spousta hudby, spousta všeho prostě :D tak uvidíme, zda-li se mi to podaří :D

4. Zbláznila jsem se do Sexu ve městě.
Stahuju už třetí sérii seriálu a filmy mám oba dva už samozřejmě zkouknuté za poslední dva týdny asi tak milionkrát :D filmy se mi líbily vždycky, ale teď jsem začla koukat i na seriál a je to prostě boží! :) Carrie, Samantha, Miranda a Charlotte... inspirace, vtip a spousta dalších věcí, co vám tyhle čtyři holky z New Yorku dají když je sledujete :)

5. Přemýšlela jsem o předělání galerie.
Že bych prostě založila druhý blog, na kterém by byla jen galerie. Bylo by to možná míň práce.. možná víc. Ale pak mě nápad opustil, když jsem viděla, co všechno už jsem za fotky přidala sem a prostě.. teď mají všechny blogy zvlášt galerii, zvlášt ikoncentrum, zvlášť blog na outfity a podobně. A to mě neláká :) mě stačí můj jeden pěkný blog, se kterým jsem spokojená a je to :)

6. Na blog nemám už tolik náladu.
Ano, je to tak.. Možná proto, že když chodím do školy, chci tu být pořád, ale když jsem doma, tak mě tu sedět nebaví :D no jo, jsem divná, ale já vím, že mě to zas jednou večer chytne a budu tu zas vysedávat a přidávat hodiny :)

7. Už druhý týden jsem nemocná.
Ano, zase. Naposledy v listopadu, teď opět. Minulý týden jsem měla antibiotika.. v pondělí mi doktorka řekla, že se mi to vůbec nezlepšilo, ale že naslepo mi druhé už dávat nebude. Tak jsem šla na výtěry z krku, krevní obraz, sedimentaci a další věci z krve, když mi museli vzít tři ampulky velký asi tak jako půllitrová flaška :D takže nevíme co mi je, zítra jedu pro výsledky a uvidí se, co mi je, jestli dostanu další antibiotika, nebo ne.

8. Španělštinu jsem zvládla! :D
Nevím, zda jsem to sem už psala, ale jak všichni víte, mohla jsem v pololetí propadnout ze španělštiny, ale... naučila jsem se celý geografický popis a počasí ve Španělsku a zvládla jsem tooooo! :D žádná pětka, jen jedno Nko z informatiky, díky tomu, že jsem měla popálenou ruku (pravou) a nemohla jsem nic :/ to mě trošku hodně sere, ale co se dá dělat no.. Dodělám si to a bude mi to zas jedno :)

9. Dneska sem zas přijdu až večer, teď si jdu dát filmový maraton :) Harry Potter a Princ dvojí krve, HP a relikvie smrti 1+2, Avatar, Stmívání, Nový Měsíc, Zatmění.. jo! Tohle všechno, protože na to mám hroznou chuť se podívat :)

10. Mějte se famfárově :)

Diary #49 - 15.1.2012

15. ledna 2012 v 20:33 | Terýý
NESNÁŠÍM POLOLETÍ, NESNÁŠÍM ŠKOLU!
Už fakt nevím, jak to jinak vyjádřit, napsat, dostat to ze sebe, aniž bych se vztekala a trhala papír za papírem :-/ to je prostě tak nechutný! Ale tenhle týden se uklidňuju už tím, že je to poslední týden a pak mám měsíc, kdy na to zase můžu srát.. No, takže.. abych se omluvila (opět) za to, že nejsem aktivní. Mám toho prostě do školy moc, denně písemky, pololetky, zkoušení.. Zachraňuju co se dá, především španělštinu, kde je to hodně bídné. Takže prosím, poslední týden pochopte mou neaktivitu. Když bude čas, rozhodně něco přidám a o víkendu se do toho pustím s maximálním nasazením :-) tenhle víkend jsem potřebovala vypnout, v pátek jsem byla na horách si zajezdit.. Musím říct, nejlepší! :-) nikde ani noha, fakt paráda.. Takže od nějakých 11 do 4 jsme lyžovali, cesta domů? Děs! Díky hustýmu sněžení a větru jsme po dálnici jeli 50, po prostředku a neviděli jsme na metr.. Ale v pořádku jsme dojeli, přecpali si pupky v mekáči (takže to, co jsem na těch lyžích "shodila" jsem zase nabrala :D) a jeli jsme domů. Tady jsem si hodila sprchu a letěla jsem za přítelem, kamarádem a jeho přítelkyní a šli jsme na pivo a poté k nim, měli privát, takže jsme poseděli, ale byla jsem opravdu mrtvá, takže jsem šla spát už ve 2 (oni táhli asi do 5 :D) a vstávala jsem v 1 odpoledne :D v sobotu večer jsem šla opět s přítelem na pivo, ale tentokrát už s jinou partou kamarádů a to bylo jako vždy nejlepší :-) a dnes? Dopoledne s přítelem a mým malým nejlepším bráškou :-) odpoledne oběd u babičky, kde jsem poté na tři hodiny vytuhla s bráchou na sedačce :D a pak jsme šli s přítelem na hokej, kamarád měl zápas, tak jsme ho šli podpořit :) a teď? Zase je to tady.. Jdu se naučit článek (nazpamět, podotýkám) na španělštinu, samozřejmě ne překlad, ale španělsky. A také ekonomiku.. ještě, že mám zítra až od půl 10, díky bohu! Takže, ještě jednou se omlouvám.

Diary #48 - 11.1.2012

11. ledna 2012 v 17:09 | Terýý
Po dlouhé době se ozývám, já vím.. ale teď je ta škola opravdu nesnesitelná. Denně písemky, pololetky, zkoušení, uzavírání známek. Jsem z toho už na mrtvici.. posrala jsem pololetku ze španělštiny (kdo čte mé srdce rvoucí články, ví o co jde), tudíž se teď musím šrotit na každou hodinu španělštiny.. mám totiž ode dneška už jen tři hodiny španělštiny na opravení. Tak mi držte prosím palce! Opravdu to potřebuju :-( ti profesoři jsou opravdu padlý na hlavu.. v prosinci to takhle bylo, a je to tak i v lednu? To jim nestačí do háje 8 známek za pololetí?! (v angličtině jich máme patnáct a v pátek ještě píšeme pololetku) Opravdu.. zabít je. Takže se omlouvám, ale tenhle týden jsem už asi nepřjdu. Affilates oběhnu, to je jasné, to dělám každý den už jenom ve svém vlastním zájmu, abych se na chvíly odreagovala :-D zítra píšu pololetku z matiky.. včera jsem byla zkoušená a dostala jsem dvojku, tudíž když to dám na trojku nejhůř, budu mít trojku z matiky. Takže jsem fakt nabuzená, protože jí chci, protože matiku teď zvládám jak nikdy dřív :-D v pátek pololetka z angličtiny, zkoušení ze španělštiny, písemka ze statistiky.. už fakt nemůžu! No, tak mi držte palce, já si jdu počítat pěkně exponenciální rovnice, logaritmické rovnice, věty o logaritmech, a tak dále, a tak dále...

Diary #47 - 8.1.2012

8. ledna 2012 v 20:30 | Terýý
Rychlá zpráva, musím se vrátit k učení :-/ opět..
Takže, jak jsem vám psala, že tu budu spíš až v pátek a nebyla jsem. Můj přítel odjel na hory a já jsem nechtěla sedět doma u počítače, jelikož jsem psala v pátek tu pololetku ze španělštiny a upřímně řečeno.. Mám z ní opravdu špatný pocit :-( takže uvídíme výsledek zítra no. Takže jsem šla ven s kamarádkou, procházeli jsme se venku a aspoň chvíli jsem na tu přiblblou školu nemyslela. V sobotu dopoledne se u nás hrál novoroční turnaj ve fotbale, tak jsem se šla podívat s mámou a bráchou, jelikož nám tam hrál táta...a bohužel, vítězství z loňska neobhájily, ale za to vyhrály kamarádi, takže večer byla povinnost jít do hospody :-D odpoledne když jsem přišla do domů, tak jsem se učila a dělala věci do školy + spala, protože mám zase oteklý mandle, teplotu a pekelně mě bolela hlava. No a večer jsme tedy šli do hospody, ale jelikož před 3 týdnama jsem se tam pěkně zničila, tak jsem včera nepila :-D no zase hrozná akce, chtěli jsme jít s holkama domů v 11, tak jsme přišli v 1 a dovedla jsem si domů i svýho tátu, který se tam zapomněl už od odpoledne :-D no a dneska jsme šli na oběd k babičce, má dnes (nebo zítra..? Ajajaj, mezera se vloudila :D) narozeniny, takže jsme jí popřáli. A k obědu byla svíčkovááááá :-D takže jsem se pěkně nadlábla, koukla se, jak pojede Sáblíková, no a zas se stala mistryní Evropy :-) holka šikovná :-) no a pak jsem šla opět domů a učím se, spím, učím se, spím.. Na nic víc se nezmůžu :-( nejvíc mě to štve, o Ashley i Seleně je takových novinek! :-( no, snad zítra budu mít čas je přidat..
Tak zatím prosím omluvte to, že jsem tu nebyla, ale znáte to.. pololetí :-/ ale už jen dva týdny a známky se uzavřou, většina už tenhle týden, takže.. uvidíme no :-) budu teď hlavně bojovat s tou špájinou, matikou a angličtinou :-/ tak mi držte palce :-)

Diary #46 - 4.1.2012

4. ledna 2012 v 18:03 | Terýý
Tak.. o dva dny jsem si prodloužila Vánoční prázdniny a do školy jdu až zítra :-) ale to všechno učení, co mě čeká?! Hnus! A vlastně už jsem začala dneska.. zítra mě čeká zkoušení z dějepisu, test z Národního obrození v češtině.. v pátek pololetka ze španělštiny, musím odevzdat četbu za půl roku (začala jsem jí dělat dneska! :D) no a milion dalších věcí. Proto mě prosím dneska omluvte, že už se tu neukážu... a možná ani zítra se tu neukážu, musím se hrozně naučit tu špájinu, jak už jsem vám psala, pětku v pololetí z ní fakt nechci, protože mě sice nebaví, ale když chci, tak jí umím. Jen na to musím přestat kašlat :-D škoda, že nemůžu přejít na ruštinu, šla bych hned :-/ no jo, ale tak...už těch dva a půl roku tu špájinu doklepu a až po střední si dám můj už...čtvrtý jazyk, wohou :-) kdybych mohla, chodím do školy a učím se jen cizí jazyky :-) hrozně mě baví (až na špájinu :D). No...tak já jdu zpátky z češtině a dějepisu :-) takže když se tu zítra neukážu, omluvte mě, ale sedím nad učením :-/

Rok 2012 a změny na blogu...?

2. ledna 2012 v 23:00 | Terýý
Tak vás vítám v roce 2012 :-) i když už je 2.ledna, dřív jsem se k internetu nedostala, jak jistě víte (protože jste si to přečetli :-D), byla jsem na horách. A musím říct, jsem naštvaná :-/ dva dny před naším příjezdem napadl půl metr sněhu, bylo nejlepší ježdění...a my jsme přijeli a začalo pršet a nezastavilo se to, dokud jsme neodjeli...vlastně...i když jsme odjížděli, tak pršelo :-/ což mě fakt mrzí.. miluju hory, sníh a lyžování, ale bohužel...zatím mi to nevyšlo :-( ono se taky není čemu divit, když je ta letošní zima tak pořádná :-/ no ale, to je jedno :-) teď se vám chci svěřit, jak to tu chci letos mít a doufám, že budu šikovná a stíhat to :-)

1. Můj blog je především asi o Gossip Girl, tudíž až se opět bude vysílat v televizi, budete tu mít novinky a vše :-) a postupně budu dodělávat galerii, ale řekněme si, na to je času a v páté sérii jsem aktuálně a mám vše, takže no stress :-)

2. Poté je to asi Ashley Tisdale, na kterou je můj blog zaměřený.. O té doplním galerii z roku 2011 a 2012 už jste si mohli všimnout, že pojedu od začátku a celý aktuálně :-)

3. Glee = to doufám dokážu dohnat, dokud má vánoční vysílací pauzu a pak pojedu též aktuálně :-)

4. Gilmore Girl - to už není aktuální seriál, jelikož už je dotočený, tudíž na něm mohu pracovat kdykoli :-)

5. NOVINKA - rozhodla jsem se, že na blog přidám celebritu Selenu Gomez :-) mám jí ráda, její styl oblíkání, hudbu a je to krásná mladá žena, takže si říkám proč ne :-)

6. Přemýšlím i o pár dalších celebritách, ale...to se uvidí :-) zatím je jisté přidání rubriky o Seleně :-) a kdyby přišla i nějaká další celebrita, určitě si toho všimnete :-)

Happy New Year! :)

31. prosince 2011 v 7:30 | Terýý
Rychle, rychle, rychle :) za chvíli odjíždím na hory, tak vám píšu poslední zprávu v tomhle roce :) galerii Ashley jsem nestihla dodat, tudíž na tom budu pracovat dál i po Novém roce :) o Glee také a vlastně všechno.. dala jsem si větší cíle, než jsem mohla zvládnout :)

Tímto bych se také chtěla omluvit, že tu ode dneška (31.12.2011) až do pondělí (2.1.2012) nic nepřidám, protože budu na horách. Jak všichni víme, včera začala opravdová zima i na horách a začalo padat spooooustu sněhu, o to víc je to lepší :) ty hory prostě čekali na mě, až tam pojedu, aby byl sníh :) v pondělí už bych tu měla být, ale ještě nevím, v kolik pojedeme domů :)

Doufám, že jsem nic nezapomněla a že mám vše :D při nejhorším? Holt to bez toho přežiju :D

Tak, už musím jít, takže vám přeji krásného Silvestra, šťastný Nový rok a.. Jak na Nový rok, tak po celý rok! ;)

Diary #45 - 27.12.2011

27. prosince 2011 v 18:11 | Terýý
Rychlá zpráva :)

Dnes už se tu neukážu, přijel ke mě přítel, jede totiž zítra na hory, kam za ním pojedu na Silvestra :) ukážu se tu nejspíš zítra, ale to mám jít s kamarádkou a večer jdu na oslavu, tak mě kdyžtak omluvte, že tu budu možná až ve čtvrtek :)

Diary #44 - 26.12.2011

26. prosince 2011 v 20:01 | Terýý
Tak...a už je zas po svátcích ;)
Jak byl u vás bohatý Ježíšek? :) doufám, že jste všichni dostali to, po čem jste toužili, nebo si přáli :) já jsem s nadílkou nad míru spokojená a byla jsem i hodně překvapená :) 24. prosince jsme měli tradiční den, asi jako každý. Celý den nám hořel doma krb, koukali jsme na pohádky a těšili se na Ježíška. Poslední dva roky to prožíváme opravdu hodně, jelikož mám malého brášku :D tohle byly asi první Vánoce, které více vnímal, takže opravdu...výborný :) když uviděl ráno stromeček, začal skákat, tleskat a volat juchůůů :) je to bobísek můj :) večer jsme si pořádně nacpali pupky štědrovečerní večeří a pak honem volat na Ježíška :))) jelikož můj malý bráška měl spapanou polívku ještě než jsme si my, tzv. zbytek - máma, táta, ségra, ségra a já - popřáli hezký svátky, museli jsme večeřet opravdu rychle :D po jídle máme zvyk, že jdeme s mým bráškou do pokoje a z mého střešního okna voláme na Ježíška. Jelikož už mu jsou dva a půl a opravdu už hezky mluví a začíná spojovat věty, bylo to zajímavé volání :D a pak najednou - zazvonil zvoneček! Brácha v tu chvíli měl málem infarkt, skočil mi do náruče a běželi jsme dolů, a...byly tam, dárky od Ježíška. Bráška v tu chvíli chytil záchvat euforie, tleskal, skákal, křičel...a samozřejmě se hned pustil do dárků :D dostal toho mraky, opravdu mraky :D obří náklaďák s třema návěsama plnýma formulí, DVDčka jeho oblíbených seriálů typu Kamarád Timmy, Pat a Mat či Šmoulové.. pracovní stůl Mistra Mannyho.. a tunu dalšího, co už si nevybavím :D obě ségry si vybraly výbavu na zimu, takže jedna lyže, druhá snb, bundy, kalhoty atd.. naštěstí, půlku dostali u táty (u nás doma - jejich táta je manžel mé mámy...zkrátka nejsou to mé opravdové ségry :D ) a půlku u jejich mámy :) no a teď jááááá :D já jsem měla největší přání - iPad a kompletní vydání knížek od Alexandra Solženicyna - Souostroví gulag. Jako první jsem začala rozbalovat ty pro mě oblíbené měkké dárky :) nebudu vám sem vypisovat, co všechno jsem dostala za oblečení, nafotím a ukážu vám ho ;) nakonec jsem si nechala dva dárky - krabice. Při potěžkání první jsem věděla, co je to...ty knížky!!!! :)))) takže nejvíc šťastná! Takže asi měsíc budu jen číst a číst :) a druhá krabička...byla jiná, než od iPadu, tudíž jsem věděla, že ten to není a byla jsem trošku zklamaná, co to bude...po roztrhání papíru jsem však byla nejpřekvapenější z dárku z celé rodiny...čekal tam na mě netbook! :)))) jelikož se rodiče domluvily, že na iPadu by se mi špatně psalo a není do školy ideální, koupily mi můj maličký netbook :) je nádherný! Toshiba, zelený...krásný! :)))) takže teď většinu času trávím na něm (třeba vám z něho právě píšu tenhle článek :D ) ale zbytek věcí na blogu budu stále dělat na velkém notebooku, tam už to mám prostě zajeté :)

25. prosince přijeli k nám domů mamky sestry - jedna sestra, má drahá tetička V. jen s manželem a druhá tetička I. s mladším bratránkem, starším bratránkem, který nám rovnou při této příležitosti přivedl představit svou přítelkyni a tety I. přítel :) zkrátka nás tu bylo 13, a i když máme rodinný dům, byl nám malý :D to jsem dostala pouze peníze, jelikož jsem si od jedné tety nechala zaplatit už před Vánoci lístek na Rihannu :)

A dnes, 26. prosince, poslední Vánoce...u babičky a ségry mamky současného manžela (v prvním odstavci zmíněný jako táta, ale můj táta to není...no..neřešte to, máme to opravdu zamotané :D ). Tam jsem dostala "konečně!!! :D " můj krásný zimní kabát :) a pak také oblečení a kosmetiku. Vše nafotím a přidám :) asi ještě dnes, protože - zítra budu se svým přítelem L., protože ve středu odjíždí na hory :) a jinak...od přítele Lukáška jsem dostala knížku Delikátní Dexter - další dárek, který jsem nečekala, že dostanu, i když jsem po něm moc toužila :) a krásnou mikinu.. a tělové mléko :)

No zkrátka jsem měla skvělého Ježíška :) doufám, že i vy :)

 
 

Reklama